Карта сайту
Приватна зона


Економіко-юридичне училище

Училище готує фахівців:

 1. На базі загальної середньої освіти з отриманням повної загальної середньої освіти (за денною формою навчання) за робочими професіями:
  • оператор комп`ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
  • кухар
  • оператор комп`ютерного набору, секретар керівника
  • агент з організації туризму, адміністратор
   Термін  навчання 3 роки.
 2. На базі  повної загальної середньої освіти (за денною формою навчання) за робочими професіями:
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних
  • кухар
  • секретар керівника
  • агент з організації туризму
  • Термін навчання  1 рік.

Директор – Мартинюк Інна Анатоліївна.

Контакти: каб. 209

Тел.: (+38 044) 543-86-19

Навчальний процес в училищі забезпечує кваліфікований викладацький колектив. Заняття проводяться в сучасно оформлених аудиторіях, лінгафонних кабінетах, комп’ютерних лабораторіях з сучасними ПЕОМ, навчальному ресторані, барі, кухні, в спортивному залі.

В залежності від вибраних професій студенти вивчають бухгалтерський облік, фінанси, статистику, обслуговування в готелях та ресторанах, технологію приготування їжі, ряд юридичних дисциплін.

Крім спеціальних дисциплін студенти проходять загально-технічну, гуманітарну підготовку, що формує у студентів професійні навички, творче мислення та високі моральні якості.

Випускники училища можуть працювати агентами з організації туризму, офіціантами, кухарями, кондитерами, барменами в підприємствах харчування; обліковцями в організаціях, підприємствах, фірмах; секретарями-референтами, секретарями-діловодами в різних юридичних, комерційних та державних підприємствах.

Після закінчення училища Ви отримаєте Державний диплом кваліфікованого робітника та атестат про повну загальну середню освіту (на базі 9 класів) і зможете продовжити навчання в Київському університеті туризму, економіки і права.

Навчання на контрактній основі. Прийом документів проводиться з 4 червня.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЕКОНОМІКО – ЮРИДИЧНОГО УЧИЛИЩА КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТУРИЗМУ, ЕКОНОМІКИ І ПРАВА В 2018 РОЦІ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАННЯ В ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ:

 • документ про освіту(оригінал) за умови вступу на денну форму навчання, в інших випадках - оригінал або завірену копію;
 • медична довідка за формою 086-О;
 • 4 фотокартки розміром 3х4 см;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • копія паспорту або свідоцтва про народження;
 • копія документів, що дають право на пільги до вступу в навчальний заклад (за наявністю).

Особисто пред'являються паспорт чи свідоцтво про народження, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Практика:

Професійна підготовка передбачає обов’язкове проходження практики, на яку відводиться майже 50% навчального часу. Практика проходить в навчально-виробничих лабораторіях та підприємствах, з якими укладено угоди, а це насамперед: готелі, туристичні фірми, ресторани, торгівельні центри, органи суду та нотаріату.

Студентське життя:

Участь у різноманітних конкурсах художньої самодіяльності, брейн-рингах, спортивних змаганнях, екскурсіях, туристичних походах.

Надзвичайно активним і цікавим є життя студентів Економіко-юридичного училища.  В нашому закладі, крім набуття знань, умінь і навичок, велику увагу приділяють виховній роботі.

Так, напередодні Нового 2008 року в училищі відбулося справжнє дійство – „Андріївські вечорниці”. Студенти, під керівництвом досвідчених викладачів, надзвичайно колоритно і яскраво відтворили звичаї, традиції українського народу, показали справжнє святкування зимових свят. Зі сцени лунали українські народні пісні, щедрівки, колядки, перекази, легенди, жартівливі оповідання. Хлопці і дівчата показали різноманітні  обряди українців: ворожіння, кусання „калити”, святкування Різдва, водіння кози, знайомство з Маланкою. Гостей вечорниць пригощали смачними варениками.

Завдяки таким дійствам українська молодь продовжує давні звичаї, традиції свого народу та вшановує пам’ять своїх пращурів.

Студентське життя дуже цікаве і різноманітне. Доброю традицією училища стали походи різними куточками нашої держави. Протягом навчального року першокурсники відвідують різні цікаві міста і містечка. Студенти мандрують стежками Київської, Чернігівської, Черкаської та Львівської областей.

Ще осінь не вступила у свої повні володіння, а вони вже відвідали „Софіївку” в м. Умань. Це чудовий величезний дендропарк, який за задумом архітектора гармонійно поєднує в собі зелені луки і тінисті алеї, величні ліси і озера з водоспадами та фонтанами, печери і підземну річку, острів з рожевим павільйоном і старовинний колісний пароплав, який катає бажаючих по круглому озеру. Сам парк будувався ще в ХУІІІ ст. але і сьогодні перебуваючи в ньому ніби поринаєш у старовину і милуєшся збереженою красою.

Наприкінці жовтня студенти відвідали старовинне місто Чернігів, яке вразило великою кількістю музеїв і старовинних церков. Архітектура міста дуже схожа з київською, але це і не дивно, тому що Чернігів ровесник Києва. Між двома містами дуже багато спільного і найкраще це можна помітити відвідавши підземні печери які як і київські будував святий Антоній. А дізнатися про історію міста можна в Чернігівському історичному музеї в якому екскурсоводи детально і з великим захопленням повідають про всі знахідки та експонати від стародавніх часів до сучасності. Бо дійсно цей музей – це історія міста .

На початку жовтня відбулася поїздка до Західної України – міста Львова. Засновано це місто на честь сина короля Данила Галицького - Лева. Ця подорож  схвилювала студентів не тільки красою міста, його вузенькими старовинними вуличками, дивними  трамвайчиками, а й грандіозністю католицьких храмів, їх кількістю, розмаїттям архітектури.

Львів сучасне місто, але в ньому настільки відчувається повага до старих традицій, намагання зберегти ту частку старовини, яку не змогли знищити ні час, ні війна.

Ці екскурсії є не тільки пізнавальними для студентів, вони допомагають виховувати почуття краси, гідності, патріотизму, формують дружні стосунки, відкривають нові грані пізнання себе і навколишнього світу.

До Ваших послуг:

Студентська туристична агенція «КУТЕП-ТУР», українсько-німецький центр ресторанного обслуговування, навчально-виробничий готель «Гостинність», бари, кафе, бібліотека, спортивний зал, типографія. 

Loading

календар подiй

15 липня 2018
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

RSS

 

 

 

 

  

Украинский портАл